NEWS

PUMAS o/18 & o/16 NUUS:

Spelers vir volgende rondte proewe aangekondig | 12 Mei 2014

Die Mpumalanga Rugby Unie se skole keurders was druk aan die werk verlede week om die finale groep spelers te kies vir n offisieele oefen wedstryd. Daar sal n span gekies word uit hierdie groep jongmanne wat op Dinsdag 20 Mei 2014 te staan kom teen die Blou Bulle.

PUMAS Coca-Cola Craven week 2014 second round trials


All spelers wie se name hier onder verskyn moet Woensdag 14 Mei om 14:30 aanmeld by Middelburg Hoërskool vir hetsy oefening of verdere proewe. Die reëlings sal daar met die spelers getref word.

Die 2014 PUMAS o/18 Coca-Cola Craven Week groep:
MBINGO ANDILE - BARBERTON
MNISI MANQOBA - BARBERTON
SHONGWE BEKI - BARBERTON
SILAULE ZWELE - BARBERTON
JOOSTE LEONARD - BERGVLAM
USHE TUKUNDA - CAMBRIDGE
BEKKER PIETER - ERMELO
CORBITT STEVEN - ERMELO
DEDEKIND CARL-HEINZ - ERMELO
MAFURA TAPIVA - ERMELO
OOSTHUIZEN LOUWTJIE - ERMELO
SERFONTEIN JG - ERMELO
ADLEM ARMAND - HERTZOG
DE VILLIERS FRANCOIS - HERTZOG
JV RENSBURG ARMAND - HERTZOG
LANDMAN HERMAN - HERTZOG
LESHABA LEFA - HERTZOG
LOMBARD XANDER - HERTZOG
MASHABA CAUWEN - HERTZOG
PRETORIUS HANRU - HERTZOG
ROBINSON RUAN - HERTZOG
VAN STADEN GERRIT - HERTZOG
VD LINDE KEANU - HERTZOG
WIEHAN BRANDON - HERTZOG
NKOSI PHILANI - HOOGENHOUT
PANGISA BONGANI - HOOGENHOUT
BASSON ERIC - HTS MIDDELBURG
BENNETT LOHAN - HTS MIDDELBURG
BESTER DRIAAN - HTS MIDDELBURG
DE BEER HEIN - HTS MIDDELBURG
DU TOIT JACQUE - HTS MIDDELBURG
ENSLIN STEPHAN - HTS MIDDELBURG
GROENEWALD RUAN - HTS MIDDELBURG
HENNOP PHILLIP - HTS MIDDELBURG
KOTZENBERG BERNARD - HTS MIDDELBURG
KOTZENBERG BERNARD - HTS MIDDELBURG
LUDICK RUAN - HTS MIDDELBURG
MAREE MARKO - HTS MIDDELBURG
MYNHARDT GERIK - HTS MIDDELBURG
OLKERS JOHANDRE - HTS MIDDELBURG
OPPERMAN DEHAN - HTS MIDDELBURG
PARR-BAILEY BRANDON - HTS MIDDELBURG
PRINSLOO LIAAN - HTS MIDDELBURG
SMIT BAREND - HTS MIDDELBURG
STEYNBERG CHRISJAN - HTS MIDDELBURG
STOLS STEVEN - HTS MIDDELBURG
VAN AS REYNHARD - HTS MIDDELBURG
VAN ASWEGEN KYLE - HTS MIDDELBURG
VAN ASWEGEN GERHARD - HTS MIDDELBURG
VAN ASWEGEN KYLE - HTS MIDDELBURG
VAN ROOYEN CHRISTIAAN - HTS MIDDELBURG
WILLEMSE DERIK - HTS MIDDELBURG
DOS SANTOS ROJACQUES - HTS WITBANK
DU PLESSIS ANDRE - HTS WITBANK
FRANSMAN MZWAKHE - HTS WITBANK
SWART CHRISTO - HTS WITBANK
TRUTER IAN - HTS WITBANK
VIVIERS MARIUS - HTS WITBANK
MARAIS JEAN PIERRE - KOMATIPOORT
VISAGIE KEEGAN - KOMATIPOORT
MTHIMANYE ENOCH - KRIEL
BUHRMAN EON - LIGBRON
HARING BERNARDUS - LIGBRON
HATHERYLL KYLE - LIGBRON
HLUBI NTHOKOZISI - LIGBRON
KRIEL BURGER - LIGBRON
LABUSCHAGNE MATT - LIGBRON
MANZINI NICKY - LIGBRON
MULLER JOUBERT - LIGBRON
MAKAUALA LUKHANYISO - LOWVELD
MATSABE NKOSANA - LOWVELD
MONARENG MPUMASLNGA - LOWVELD
MONARENG MPUMASLNGA - LOWVELD
SIBIYA ZWELAKHE - LOWVELD
ROOS PHILLIP - LYDENBURG
DU TOIT NEFT - MIDDELBURG H’S
HANEKOM CHRIS - MIDDELBURG H’S
LIOYD CHARVIC - MIDDELBURG H’S
MAHLANGU LUNGA - MIDDELBURG H’S
MARITZ MARCO - MIDDELBURG H’S
MASHABANE BENNIE - MIDDELBURG H’S
MATIAS MPUMELELO - MIDDELBURG H’S
MHLONG TELVIN - MIDDELBURG H’S
NGWENYA FANA - MIDDELBURG H’S
NKOMO CYPRIAN - MIDDELBURG H’S
PIETERSE STEVEN - MIDDELBURG H’S
ROODT RUBEN - MIDDELBURG H’S
THOLO THABANG - MIDDELBURG H’S
THSIKWATAMBO KINGDOM - MIDDELBURG H’S
VERWEY MARIUS - MIDDELBURG H’S
AUKAMP HANNES - NELSPRUIT H’S
BEEBY JJ - NELSPRUIT H’S
BODENSTEIN MICHEAL - NELSPRUIT H’S
BODENSTEIN MICHEAL - NELSPRUIT H’S
BRONKHORST BEN CHRIS - NELSPRUIT H’S
BROODRYK RIKUS - NELSPRUIT H’S
COENIE Kruger - NELSPRUIT H’S
DE BEER RENOUX - NELSPRUIT H’S
DE JAGER STEPHAN - NELSPRUIT H’S
DE KOCK LUKAS - NELSPRUIT H’S
DE WET RUAN - NELSPRUIT H’S
ENGELBRECHT EDUAN - NELSPRUIT H’S
ENSLIN MARINUS - NELSPRUIT H’S
JOUBERT DAVID - NELSPRUIT H’S
LE ROUX RIAAN - NELSPRUIT H’S
MULLER WESSEL - NELSPRUIT H’S
PRETORIUS MORNE - NELSPRUIT H’S
SCHULD OSCAR - NELSPRUIT H’S
STEYN WIEHAN - NELSPRUIT H’S
VAN DER MERWE IDEON - NELSPRUIT H’S
VAN DER MERWE MARNUS - NELSPRUIT H’S
VAN ROOYEN NICO - NELSPRUIT H’S
VISSER WYNAND - NELSPRUIT H’S
VISSER WYNAND - NELSPRUIT H’S
JONES MICHAEL - OOSTERLAND
RAMOLOTSI PETRUS - OOSTERLAND
SWART JONATHAN - OOSTERLAND
VD MESCHT CHRIS - OOSTERLAND
VD WESTHUIZEN ARMAND - OOSTERLAND
NDZUKULU ROMEO - PENRYN
GERBER LOUWRIE - PIET Retief
KHALISWHAYO SIYABONGA - PIET Retief
KOPANO RAMOAUBE - PIET Retief
MASUKU SIYABONGA - PIET Retief
MNISI MALONDE - PIET Retief
NKOSI SIYABONGA - PIET Retief
NXUMALO MLUNGISI - PIET Retief
SENEKAL DE WET - PIET Retief
SEVENSTER Willem - PIET Retief
ZULU SIELO - PIET Retief
ELS PAUL HENDRIK - SECUNDA
ELS PAUL HENDRIK - SECUNDA
MHLANGA BONGEKA - SECUNDA
ROBSON CECIL - SECUNDA
WESSELS CHRISTIAAN - SECUNDA
JOUBERT IAN - STANDERTON
LACOCK HENRU - STANDERTON
LOMBARD QTHON - STANDERTON
NDLOVU MFUNDO - STANDERTON
POTGIETER TIAAN - STANDERTON
VD MERWE CHRIS - STANDERTON
MBETHE MTHOKOZISI - STEELCREST
SHABANGU XOLANI - STEELCREST
MANGENA ISMAIL - SYBRAND van Niekerk
BOTHA RICKERT - VOLKSRUST
BREYTENBACH HENCO - VOLKSRUST
ELS JEAN - VOLKSRUST
JOUBERT EON - VOLKSRUST
MOOLMAN ARNO - VOLKSRUST
NORTJE CONRAD - VOLKSRUST
TALJAARD GERDUS - VOLKSRUST
TRUTER RICUS - VOLKSRUST
VAN ROOYEN RUAN - VOLKSRUST
VAN ROOYEN SHANE - VOLKSRUST
VAN WYK SW - VOLKSRUST

Die Coca-Cola Craven Week word hierdie jaar aangebied deur die PUMAS en vind plaas 13-19 Julie by (HTS MID)delburg.

DIE PUMAS O/16 2de RONDTE FINALE PROEWE LYS:
ZITHA DECLAN - BABERTON
LOUW TRISTAN - BERGVLAM
NKOSI LIHLE - CURRO
MKHONZA VUSI - ERMELO
GREYLING HANS - ERMELO
LOUW HENCO - ERMELO
TERBLANCHE HENDRIK - ERMELO
PIETERS CHRISTIAAN - ERMELO
HABILE QUINISA - ERMELO
GUMEDE NDUMISO - HERTZOG
PEENS JAQUES - HERTZOG
MAHLANGU THABO - HERTZOG
STANDER JOHANN - HERTZOG
SMITH CHRISTOFFEL - HOOGENHOUT
HAMMAN REMARDO - HOOGENHOUT
SWART JAN-HENDRIK - HOOGENHOUT
SWANEPOEL TERVOR - HTS MIDDELBRUG
PRETORIUS JC - HTS MIDDELBURG
JOUBERT ZANDER - HTS MIDDELBURG
CLOETE RYAN - HTS MIDDELBURG
CONRADIE WALDO - HTS MIDDELBURG
KOCK MARCO - HTS MIDDELBURG
DE WET BERNARD - HTS MIDDELBURG
HEYL BOET - HTS MIDDELBURG
LUBBE ARMANDO - HTS MIDDELBURG
DE WET RAYMOND - HTS MIDDELBURG
CROSS RUBEN - HTS MIDDELBURG
PIETERSE RYNO - HTS WITBANK
NORTJE HANRU - HTS WITBANK
GLAESER CHRISTIAAN - HTS WITBANK
VD MERWE DU PREEZ - HTS WITBANK
BARNARD DONOVAN - HTS WITBANK
SWANEPOEL MORNE - HTS WITBANK
KLEYNHANS JAPIE - HTS WITBANK
ETSEBETH LEON - HTS WITBANK
BOTES ADRIAAN - HTS WITBANK
BANDA RONEWA - HTS WITBANK
JOUBERT RUAAN - KANONKOP
NGWENA LLOYD - KRIEL
DLAMINI DALI - LIGBRON
WILLEMSE CHRISTO - LIGBRON
SCHEEPERS MARNUS - LIGBRON
LINTH TERTIUS - LIGBRON
HELMUT ARMAND - LIGBRON
THERON BRADY - LYDENBURG
PRINSLOO DANIE - LYDENBURG
SHABANGU WANDILE - MIDDELBURG
DU TOIT RICCI - MORGENZON
HEARNE HARRY - NELSPRUIT
JOUBERT JACO - NELSPRUIT
KRUGER MARNUS - NELSPRUIT
MARTIZ DEWALD - NELSPRUIT
MOSTERD WERNER - NELSPRUIT
GELDERBLOM WESSEL - NELSPRUIT
NEL BARTLO - NELSPRUIT
RIX DARREN - NELSPRUIT
DE KOCK NICO - NELSPRUIT
BOUWER CRAIG - NELSPRUIT
SCHMIDT JUNIOR - NELSPRUIT
ADEBAYO RIAAZ - NELSPRUIT
MEULEMAN ROBBERT - NELSPRUIT
GROBLER REINHARD - NELSPRUIT
MACHETE THATO - PENRYNN
DLAMINI MTHOHISI - PIET RETIEF
NHLABATHI MELO - PIET RETIEF
SCHLEBUSCH HERMAN - PIET RETIEF
SCHUTTE RUBEN - PIET RETIEF
FOURIE JAMES - PIET RETIEF
PIETERSE BOSHOFF - ROB FERREIRA
RITSON JOEL - ROB FERREIRA
VAN WYK JEAN - ROB FERREIRA
BEYLEVELDT JACOBUS - SECUNDA
ERASMUS STEPHEN - SECUNDA
VD HEEVER STEYN - SECUNDA
LOWE ERICK - SECUNDA
KRUGER MORNE - SECUNDA
STEYN STEVEN - SECUNDA
MPHUTHI HLONI - STANDERTON
GLEESON TOMMY - STANDERTON
SMITH JOHN-ROBERT - SYBRAND VAN NIEKERK
MDLULI THABANG - SYBRAND VAN NIEKERK
MTABULA BANELE - THABULANI
GRIFFITH DONELL - VOLKSRUST
MOTHOLE TSAKANE
NKOSI BONGI

Jay J Botes | PUMAS Communication | 12 May 2014

MAIN SPONSORS OF THE STEVAL PUMAS

steval
brutal
Rugged Wear
powerade

For the latest information on Fixtures & Results follow us on twitter @PumasRugbyUnion or LIKE us on Facebook www.facebook.com/PumasRugbyUnion.


Site developed & managed by sikhatsi.com | all rights reserved - sikhatsi.com